top of page

ПРО КОМПАНІЮ

Best American Cars

Компанія "Бест Амерікан Карз" (Best American Cars) - дилер автомобілів в Україні.

Best American Cars є офіційним представником ліцензованого американського атодилера, який вже більше 15 років надає послуги по імпорту автомобілів.

Best American Cars - внесена до Єдиного державного реєстру  підприємств, установ, організацій та інших суб'єктів господарювання, які здійснюють  торгівлю транспортними засобами та їх складовими  частинами.

Ми доставляємо та реалізуємо в Україні широкий модельний ряд легкових автомобілів в різному ціновому сегменті. Більшість автомомлів, що реалізуються нами, придбані на найбільших аукціонах США та Канади.

 

Перед придбанням авто на аукціоні, наша команда експертів, з багаторічним досвідом роботи в сфері автобізнесу, ретельно вивчає кожен автомобіль та його історію, проводить попередні розрахунки витрат, визначає можливість придбання на імпорту автомобіля до України, формує бюджет угоди.  

Бест Амерікан Карз надає повний перелік послуг починаючи з допомоги у підборі автомобіля на аукціоні в США  до його реєстрації в СЦ МВС України. Ми контролюємо всі етапи придбання автомобіля, його оплати, доставки в порт відвантаження, завантаження в контейнер та на морське судно, вивантаження в порту призначення, доставки до зони митного контролю в Україні, розмитнення, ремонту, сертифікації, підготовки повного пакету документів для реєстрації в СЦ МВС України.

 

Всі автомобілі, шо продаються у нас є технічно справними та відповідають усім вимогам українського законодавства. Ми контролюємо якість та віповідність всіх ремонтів!

При зверненні до нас Ви отримаєте наступні послуги:

- допомогу спеціалістів в підборі автомобіля на аукціонах;

- попередню калькуляцію відновлювального ремонту автомобіля;

- історію автомобіля;

- придбання автомобіля на торгах (сплата вартості лоту, аукціонних зборів та податків);

-  отримання документів про право власності на автомобіль;

- отримання автомобіля на складі аукціону та доставка його до порту відправлення;

- портові постлуги в країні відправлення та країні доставки, які включають в себе зберігання в порту відправлення, завантаження/розвантаження контейнеру, завантаження/розвантаження судна;

- документальний супровід морського та сухопутного фрахту до місця призначення;

- розмитнення;

- ремонт (за домовленістю);

- сертифікація (після ремонту);

- допомога в підготовці повного пакету документів для реєстрації автомобіля в СЦ МВС;

- оплата повної вартості автомобіля після його прибуття в Україну.

bottom of page